up
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W DUBLINIE

Ogłaszamy miejsce Finału WOŚP w Dublinie


Kilka dni temu, zamieściliśmy na naszym Facebukowym profilu zdjęcie posągu, który znajduje się w miejscu, w którym odbędzie się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, i prosiliśmy Was, abyście odgadli gdzie ów posąg się znajduje. Serdecznie dziękujemy za odpowiedzi, WOW byliście szybcy! A zatem Uwaga! mamy dla Was rozwiązanie zagadki i zarazem oficjalne potwierdzenie miejsca, w którym nasz Finał się odbędzie.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w Cafe en Seine przy 40 Dawson Street, Dublin 2. Zakochaliśmy się w tym miejscu już od pierwszego wejrzenia, jest ono przestrzenne, a styl wnętrza urzeknie każdego. Nie bez powodu Cafe en Seine, zostało ogłoszone najlepszym barem w Dublinie w 2015 roku.

Ale hola hola to nie wszystko. Nie myślcie, że zapomnieliśmy o konkursie, który przy okazji wizytacji ogłosiliśmy. Zwycięzcą tego konkursu jest........ Kacper Glon Michalski , który jako pierwszy udzielił prawidłowej odpowiedzi wyprzedzając tym samym Romana Siwka i Evę Anne o nano sekundy. Gratulujemy. Nagrodę nie wyślemy pocztą, tylko przekażemy podczas Finału w Cafe en Seine.