up
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W DUBLINIE

O Nas

Ginger
Ginger - Szefowa Sztabu od wielu lat. Bez jej ogromnego doświadczenia i bicza siedzieli byśmy sobie w domu i tyle.
Bartek
Bartek - Drugi szef sztabu odpowiedzialny za to aby magicznie sprowadzac pieniadze od sponsorow na nasze konto cobysmy mogli oplacic swoje wielkie honoraria i wakacje.
Asia
Asia - odpowiedzialna w Sztabie za naszych niezastąpionych wolontariuszy, definitywnie nikt jej nie odmówi wykonania zadania, w tym roku organizuje również naszą kuchnię polową cobyśmy głodni nie chodzili. Pod koniec imprezy traci głos.
Ania
Ania - jest odpowiedzialna za kontakt z mediami, co by to o nas mówiono i pisano wszędzie i dużo.
Piotr
Piotr - nasz pan bez którego bylibyśmy dalej w muzycznym średniowieczu. Odpowiada za to aby na Finał przyjeżdżały tylko najlepsze zespoły.
Emilia
Emilia - najnowszy nabytek Sztabu. Odpowiada za niemożliwą sprawę do ogarnięcia czyli DZIECI ;) oraz koordynuje kontakt ze wszystkimi którzy chcą przekazać coś na licytację.
Gosia
Gosia - bez Gosi nie mielibyśmy pojęcia co robimy, ona trzyma pieczę nad naszymi minutami i jest ostoją spokoju w przeciwieństwie do całej reszty ;)
Krzysztof
Krzysztof - zajmuje się właściwie wszystkim. Potrafi nakłonić nawet największe korporacje i firmy do współpracy, jak trzeba to przyciśnie kogo trzeba i wszyscy chodzą jak w zegarku ;)
Krystian
Krystian - odpowiedzialny za spam który pojawia się u Was na osi czasu na Facebooku, pomaga Asi w koordynowaniu wolontariuszy, oraz Ani przy mediach 😊