up
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W DUBLINIE

Sponsorzy w roku:

Sponsor Główny

Marcin Szulc, Rostra Solicitors
WWW : http://www.polskakancelaria.ie/
Telefon : 01 64 000 30
Email : info@polskiprawnik.ie
Adres : 78 Benburb Street, Smithfield Dublin 7
Informacje Dodatkowe
Pierwsza polska kancelaria prawna w Irlandii. Zajmujemy się sprawami odszkodowań za wypadki i obrażenia osobiste i przeniesieniem własności nieruchomości. Zatrudniamy zarówno polskich, jak i irlandzkich prawników. Nasze biuro jest w centrum Dublina, przy Smithfield.

Sponsorzy

Only Beauty
WWW : http://www.babeautysalon.eu/
Telefon : 01 855 9442
Email :
Adres : Unit 4 Guild Court, Amiens Street, Dublin 1
Informacje Dodatkowe
Beauty salon located on  Amiens Street Dubin 1, next to IFSC and Connolly Station, is dedicated to providing the most professional beauty treatments. We offer a vast range of treatments, from facial to advanced waxing, from creative nails to professional make up and semi-permanent eyelash extensions,
Blade Room
WWW : https://www.facebook.com/BladeRoomBarberShop/
Telefon : 083 370 1659
Email : bladeroom37a@gmail.com
Adres : 37a Bolton Street, Dublin 1
Informacje Dodatkowe
If You are looking for a barber shop, where You get a great haircut always in friendly atmosphere and at an affordable price , then BLADE ROOM is the place for You... we also provide hair tattoo and professional tooth whitening with UV light.
Polish School Altogether
WWW : http://www.polskaszkola.ie
Telefon : 0860463280
Email : office@polskaszkola.ie
Adres : Exchange Hall, block 4, Green Gables, Belgard Road, Tallaght, Dublin 24
Informacje Dodatkowe
Polish School Altogether jest placówką szkolną, która kieruje swoją ofertę przede wszystkim do uczniów w wieku 4 - 13 lat. Ofertę kierujemy również do osób chcących poszerzyć swoje horyzonty w zakresie znajomości języków obcych. Mamy placówkę w Dublinie oraz w Newbridge.
Your English Language School
WWW : http://www.yourenglish.ie
Telefon : 0851581428
Email : info@yourenglish.ie
Adres : 29 Usher's Quay, Dublin 8
Informacje Dodatkowe
  • Morning, evening and weekend classes for adults.
  • Summer courses for teenagers.
  • All levels welcome.

Partnerzy

Monika's Catering
WWW : http://www.monikascatering.ie/
Telefon : 0857-191-808
Email : contact@monikascatering.ie
Adres : Dublin
Informacje Dodatkowe
Monika’s Catering istnieje na rynku dublińskim od 2006 roku i przez ten czas zorganizowała niezliczoną ilość różnorodnych przyjęć zarówno dla dużych i małych firm, instytucji, jak i dla osób prywatnych. Opinie naszych klientów znajdziecie Państwo w zakładce referencje. 
Staramy się nie zamykać w sztywnych schematach, lecz wychodzić naprzeciw najbardziej niekonwencjonalnym zadaniom. Każdego z naszych klientów traktujemy bardzo indywidualnie. Opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu zdobywanym w najlepszych hotelach i restauracjach europy oraz na naszej pasji do gotowania realizujemy Wasze marzenia o udanym przyjęciu. Organizujemy zarówno małe przyjęcia okolicznościowe takie jak urodziny, imieniny, chrzciny , komunie i przyjęcia weselne jak i duże bankiety firmowe. Dostarczamy także przekąski na konferencję czy lunch. Zapewniamy Państwu kompleksową usługę niezbędną do zabezpieczenia imprezy w domu lub biurze. Oferujemy: obsługę kelnerską, wypożyczenie zastawy stołowej, stołów i krzeseł bankietowych, dekoracje stołów, sal i kościołów.
TRANSPORT Poland
WWW : https://www.transportpoland.pl
Telefon : +353 89 987 8660
Email : transportpoland4@gmail.com
Adres : Unit 8, Greenhills Lower, Drogheda, Co. Louth.
Informacje Dodatkowe
Firma TRANSPORT Poland to nie tylko doświadczenie w branży, dziesiątki tysięcy przewiezionych przesyłek i profesjonalny zespół gotowy służyć klientowi szczegółową radą. To przede wszystkim gwarancja szybkości, bezpieczeństwa, niskiej ceny i wygody, jakiej nie zapewni konkurencja.