up
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W DUBLINIE

Sponsorzy w roku:

Partnerzy

Monika's Catering
WWW : http://www.monikascatering.ie/
Telefon : 0857-191-808
Email : contact@monikascatering.ie
Adres : Dublin
Informacje Dodatkowe
Monika’s Catering istnieje na rynku dublińskim od 2006 roku i przez ten czas zorganizowała niezliczoną ilość różnorodnych przyjęć zarówno dla dużych i małych firm, instytucji, jak i dla osób prywatnych. Opinie naszych klientów znajdziecie Państwo w zakładce referencje. 
Staramy się nie zamykać w sztywnych schematach, lecz wychodzić naprzeciw najbardziej niekonwencjonalnym zadaniom. Każdego z naszych klientów traktujemy bardzo indywidualnie. Opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu zdobywanym w najlepszych hotelach i restauracjach europy oraz na naszej pasji do gotowania realizujemy Wasze marzenia o udanym przyjęciu. Organizujemy zarówno małe przyjęcia okolicznościowe takie jak urodziny, imieniny, chrzciny , komunie i przyjęcia weselne jak i duże bankiety firmowe. Dostarczamy także przekąski na konferencję czy lunch. Zapewniamy Państwu kompleksową usługę niezbędną do zabezpieczenia imprezy w domu lub biurze. Oferujemy: obsługę kelnerską, wypożyczenie zastawy stołowej, stołów i krzeseł bankietowych, dekoracje stołów, sal i kościołów.
TRANSPORT Poland
WWW : https://www.transportpoland.pl
Telefon : +353 89 987 8660
Email : transportpoland4@gmail.com
Adres : Unit 8, Greenhills Lower, Drogheda, Co. Louth.
Informacje Dodatkowe
Firma TRANSPORT Poland to nie tylko doświadczenie w branży, dziesiątki tysięcy przewiezionych przesyłek i profesjonalny zespół gotowy służyć klientowi szczegółową radą. To przede wszystkim gwarancja szybkości, bezpieczeństwa, niskiej ceny i wygody, jakiej nie zapewni konkurencja.